PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108117}

Płonąca pułapka

Ladder 49
7,2 23 023
oceny
7,2 10 1 23023
5,3 3
oceny krytyków
Płonąca pułapka
powrót do forum filmu Płonąca pułapka

2/10

ocenił(a) film na 2

Nienawidzę takich głupich filmów o strażakach, beznadziejnie wszystko wybucha, wali się niewiadomo z kąd itd.

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

niszcza mnie tak ograniczeni ludzie.
film jest pierwsza klasa!

użytkownik usunięty
plulu

Niestety nie jest, emocjonalne sceny odegrany tak sztucznie, na siłę bez przekonania. Komendant grany przez Travoltę niczym przerysowany z komiksu nieskalany superman. Oraz standardowy schemat: młody chłopak przyjeżdża do nowego miejsca, dostaje pracę, poznaje najlepszego przyjaciela, ten mu pomaga zdobyć żonę(oczywiście miłość od 1 spojrzenia), potem ślub, następnie najlepszy kumpel ginie, potem dzieci.

Fisher_7

Fisher, sorry że ja nie o filmie ale co znaczy słowo "kąd"? To jakiś slang, czy co?

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

Żal mi ciebie "wszystko wybucha, wali się niewiadomo z kąd" ale po wypowiedzi widać... ahhh bez komentarza

ocenił(a) film na 9
Fisher_7

zaaaallll.rozumiem kazdy inny gust ma.ale jak nie nawidzisz takich filmow to na chooj ogladasz.a jak nie ogladales/as to po co sie wypowiadasz

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

jeżeli takich nienawidzisz to nie oceniaj WCALE bo każdy taki film już z góry ocenisz źle!!

ocenił(a) film na 9
Fisher_7

chyba w płonących budynkach zawsze wali sie coś nie wiadomo z kad:/
mi film sie podobał!

ocenił(a) film na 4
bozymek

skąd

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

Nie rozumiem, nie dosc, ze nie potrafisz pisac to jeszcze gadasz jakies bzdury, nie wiesz jaka jest prawdziwa praca strazaka, a wlasnie moim zdaniem ten film pokazuje ja w calej okazalosci w Nowym Jorku, dokladnie tak tam jest. Film jest bardzo wzruszajacy, i piekny.

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

Mi osobiście film się bardzo podoba i dąłem ocenę 10/10. Jak wcześniej mówiłem fajnei ukazuje prace strażaków choć jak wiadomo by było ciekawsze dużo dodali (ale trza coś robić dla oglądalności).

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

Ciekawe czy kiedykolwiek stanąłeś twarzą w twarz z ogniem. Wtedy byś wiedział "z kąd" (;)) się wszystko wali.

użytkownik usunięty
Fisher_7

Film był niezły, tu o wybuchy nie chodziło

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

a ja nienawidze takich glupich ludzi o tak bardzo ograniczonych odpowiedziach ;]

Fisher_7

Masakra człowieku weź się ogarnij!! W 100% procentach zgadzam się z poprzednikami!! Jak nie lubisz takich filmów to po kiego grzyba oglądałeś?! Ja tam dałem 10/10! Może ciutek za wysoka ale się zruszyłem także "stond" :D ta ocena!

P.S. A waliło się pewnie z "kądowni".!!! ŻAL.pl

użytkownik usunięty
Fisher_7

Wiesz, w Amerykańskich filmach, a zwłaszcza tych nowszych, wszystko co się przewraca po chwili wybucha, naciągane jak cholera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hercules38

"sam jestes glupi kretynie nie znasz sie debilu tepy" @;-)

Słowa godne wieszcza.
Give its back!... and suffocate yourself. @:-)

gandalfszalony

Hueh hueh...
PS. Szkoda że film koliduję z meczem bo się na niego szykowałem...

ocenił(a) film na 10
gandalfszalony

tb cos nie pasuje xd

Fisher_7

No to się jednego, kolego nauczyłeś po tym festiwalu talibów wszelkiej maści @:-) (zapewne w 100% i 1 procentach gówniarzeria).

"ROZDZIÓBIĄ NAS KRUKI I WRONY ".

Pozdrawiam i nie poddawaj się w głoszeniu własnego zdania, nawet gdyby jad maluczkich ludzi nim plujących sięgał ci prawie do nozdrzy.

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

"Nienawidzę takich głupich filmów o strażakach" to dlaczego dałeś ocenę 2 zamiast 1 ??
ty "pedzio" ??

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

Ale pomyśl jak trudno jest nakręcić taki film

ocenił(a) film na 9
Fisher_7

"Nienawidzę takich głupich filmów o strażakach, beznadziejnie wszystko wybucha, wali się NIEWIADOMO Z KĄD (!!!) itd."

głąb. drażnią mnie takie rażace błędy, tym bardziej, że praktycznie wszędzie są one podkreślane. no chyba, że ktoś uważa się za mądrzejszego, bo i takich widziałam. jeśli chodzi o film, jest bardzo dobry, wzruszający, pokazuje jak ciężką pracą jest bycie strażakiem, jak wiele ryzyka niesie ze sobą ten zawód. tak często ich nie doceniamy, a to strażacy są prawdziwymi bohaterami. ale podejrzewam, że jesteś jakimś dzieciakiem nie odnajdującym żadnej głębi w takich filmach. dużo szczekasz, mało rozumiesz

użytkownik usunięty
Fisher_7

Ciekawe, że nie mogli podlecieć helikopterem tam skąd zawaliło się piętro, wtedy lina i ktoś by wskoczył po niego, przecież jakby przysypało to by ona też był przysypany, a po upadku nie było tego widać.

ocenił(a) film na 7
Fisher_7

popracuj nad ortografią wpierw synek

ocenił(a) film na 7
Fisher_7

Może gdybyś był strażakiem inaczej spojrzałbyś na ten film :)

ocenił(a) film na 7
Fisher_7

"skąd" pieprzony ćwoku....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones