PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626687}
4,3 2 135
ocen
4,3 10 1 2135
Exeter
powrót do forum filmu Exeter

Ludzie co wy chcecie od tego filmu. Fakt nie którym może się nie podobać np. że taka sieczka dużo krwi i wgl. Ale patrzcie na to z oka jak ktoś lubi takie filmy szczególnie z jakąś zagadką która jest w głębi filmu. Ogólnie polecam film zakończenie też bardzo ciekawe. Jedyne co mi się nie zgadza to opis filmu. (nie było żadnej winelowej płyty. W filmie dowiecie się o co chodzi ).

EfficientPl

rozumiem ze ten film mógł ci się podobać ale tak żeby go ocenić mianem arcydzieła ? bez jaj

ocenił(a) film na 10
floster79

Ocenę arcydzieła dałem jako propagandę dla tych co "hejcą" tematykę filmów takiego typu. A moja ocena tego filmu by była jakieś 6/10.

EfficientPl

To już kompletna głupota. Oceniasz film na 6/10 a wpisujesz 10/10.
Po co więc w ogóle wpisywać ocenę filmu?
Po takim komentarzu ktoś inny oceni ten film na 1/10 tłumacząc sobie, że to też jakaś "propaganda".
FilmWEB schodzi na psy ze swoimi ocenami filmów przez takie własnie ocenianie.

ocenił(a) film na 10
JacekSzulc

To moja ocena filmu. Większą głupotą jest ocenianie czyjejś oceny.

EfficientPl

Przeczytaj uważnie a może zrozumiesz. Nie oceniam twojej oceny.
Krytykuję tylko twoje głupie podejście do oceniania filmów. Oceniasz film na 6/10 a wystawiasz ocenę 10/10.
Zastanawiam się czy ty sam wiesz jak w końcu oceniasz ten film.

ocenił(a) film na 3
JacekSzulc

Chciał podnieść średnią ocenę. By jednak średnia wzrosła, tak wysoką notę musiałoby dać co najmniej 1/4 oceniających.

ocenił(a) film na 1
EfficientPl

Ale wielka zagadka WOW, bardzo prostacka i mało kreatywna, było coś takiego już wiele razy w innych filmach. Sieczki tu żadnej nie ma. Mi się wydawało, że to horror komediowy, bo nie wierzę, że Egzorcyzmy zrób to sam ktoś wstawił po to, żeby nikt się nie śmiał.

Heklo

Mi tam do śmiechu nie było ani przez chwilę.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Jak możesz serio traktować poradnik Egzorcyzmy zrób to sam, no kurde przecież to ewidentnie miało wywołać chociażby uśmieszek na twarzy. Chyba nie oglądałeś nigdy horrorów komediowych i pewnie nawet Martwica Mózgu by Cię nie śmieszyła :p

Heklo

Horror ma być straszny a nie śmieszny albo obrzydliwy. A Marwica mózgu to film dla ludzi chorych psychicznie, największy syf jaki wyprodukowano.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Wiesz, że są gatunki horroru? Jednym z nich jest horror komediowy, czyli coś innego niż sam horror. Tak jak masz dramat i melodramat, dwa podobne, ale różniące się różnymi aspektami gatunki. Horror sam w sobie jak się przyjęło ma straszyć, ale to po prostu film z pewnymi elementami w nim zawartymi, np. potwory czy duchy itd. itp. Nie lubisz horrorów komediowych ok, mnie to gila, ale w tym filmie były sceny, które się do nich nadawały.

Heklo

Jakoś ja w tym horrorze nie zauważyłem żadnej śmiesznej sceny.

Andrzejek324

cały ten film to kupa śmiechu

floster79

Dla mnie był dobry, było kilka momentów w których można się było wystraszyć a to dla mnie najważniejsze w horrorze.

Andrzejek324

kurde ten film jakoś mi specjalnie nie przypasował , choć jestem wielki maniakiem horrorów, ten porostu mnie rozbawił, ale każdy ma swoja ocenę i swój filmowy gust :)

Heklo

Nie, no "poradnik młodego egzorcysty" po prostu rozwala - zwłaszcza "mogą pojawić się wymioty".
Ale to nawiązanie do faktu, że wszyscy teraz szukamy odpowiedzi w sieci.
Ja oceniłem film na 7 - bo jest śmieszny, chociaż jestem katolikiem, to mam dystas, parę dobrych scen, a wydawało mi się, że będzie to kolejny film o nastolatkach w obłąkanym psychiatryku.
Zakończenie też zaskakujące.

ocenił(a) film na 10
Heklo

"było coś takiego już wiele razy w innych filmach". Jakby pisało się takie komentarze to mógłbym dobrze tak powiedzieć o każdym filmie. Każdym film ma coś co było w innym ale historie ma inną... a co do sieczki... może dla ciebie nie jest (tak jak dla mnie) ale dużo osób z którymi oglądałem ten film twierdzili że jest za dużo krwi itd. a co do tych egzorcyzmów to może i nie było na poważnie ale pewnie musieli coś wymyślić, weszli na neta i poradnik jest ? jest xd

Heklo

1/1 to nieporozumienie

ocenił(a) film na 6
EfficientPl

Całkiem fajny. Ja go oceniam w kategorii czarnej komedii. Dawno takich jajec nie widziałem.

wmbco

Niezły, naprawdę im to wyszło. A ta scena z propozycją użycia kwasu, piły i miksera... :D

EfficientPl

10/10 to arcydzieło

EfficientPl

Myślę, że to chodziło o tą płytę na początku, kiedy matka daje sobie w żyłę, by... No wiesz, nie chcę soilerować.
I dzieciaki też o tym rozmawiały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones